Biz Kimiz?

SOAR Sosyal Araştırmalar 2015 yılında kurulmuş genç bir araştırma şirketidir. Buna karşılık çalışma ekibimiz kendi alanlarında tecrübeli ve uzman kişilerden oluşmaktadır. Güvenilirlik, bilimsellik ve nesnellik çalışmalarımız sırasında kesinlikle taviz vermediğimiz ilkelerimizdir.

Biz kimiz?

Ekibimiz

Ankara Üniversitesi DTCF Sosyoloji Bölümünde öğretim üyeliği yapmıştır. Halen bağımsız araştırmacı olarak çalışmaktadır. MAXQDA ve SPSS eğitimleri vermekte, web tasarımları üzerine çalışmakta, İngilizce ve Fransızca dillerinden çeviriler yapmaktadır.

MKC
Dr. Mustafa Kemal Coşkun

Ankara Üniversitesi DTCF Psikoloji Bölümünde araştırma görevlisi olarak çalışmıştır. Halen Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde sosyal psikoloji alanında doktora çalışmalarına devam etmektedir. SPSS ve MAXQDA analizleri yapmakta ve İngilizce dilinden çeviriler yapmaktadır.

MF
Merve Fidan

Ankara Üniversitesi DTCF Sosyoloji Bölümünde araştırma görevlisi olarak çalışmıştır. Halen aynı bölümde doktora çalışmalarına devam etmektedir. SPSS analizleri yapmakta ve İngilizce dilinden çeviriler yapmaktadır.

ED
Esra Dabağcı

Niğde Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünde öğretim üyeliği yapmıştır. Halen bağımsız araştırmacı olarak çalışmaktadır. SPSS veri analizleri yapmakta ve İngilizce dilinden çeviriler yapmaktadır.

EG
Dr. Ernur Genç

Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesinde araştırma görevlisi olarak çalışmıştır. Halen bağımsız araştırmacı olarak çalışmaktadır. SPSS analizleri yapmakta ve İngilizce dilinden çeviriler yapmaktadır.

NT
Nuray Türkmen

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinden mezun olduktan sonra altı yıl mülteci ve göçmen alanında çalışarak bu konuda uzmanlaşmıştır. Halen bağımsız araştırmacı olarak çalışmaktadır. SPSS analizleri yapmakta ve İngilizce dilinden çeviriler yapmaktadır.

BST
Burçak Sel Tüfekçi

Referanslarımız

SRM
SRM Danışmanlık
Heretik
Heretik Yayıncılık
ütopya1
Ütopya Yayınevi
TOHAV
Toplum ve Hukuk Araştırmaları Vakfı
İmge
İmge Kitabevi
ESHİD
Eşit Haklar İçin İzleme Derneği